Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
635 hodnocení
5
622x
4
3x
3
5x
2
0x
1
5x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AE
ANDREJ Emanuel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
Velka spokojenost...
JB
Jiri BORTEL
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2019
ano, maximální spokojenost!
s citerkou, s jednáním, s balením, i s bonusem navíc. Vánoce mohou začít, jsem připraven...
RM
Renata Mrtvá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2019
Velmi rychlé dodání,jsem spokojená.
PS
Petra Sedivcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2019
Prime a profesionalni jednani. Plna spokojenost. Dekuji
DJ
Dana Janečková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2019
Velmi spokojená!
KT
Kamila Teichmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2019
Velmi rychlé doručení.
SV
Svetlana Vasiljeva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2019
ok!
HS
Hana Straková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2019
EV
Eliška Vinklerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2019
Rychlé a bezproblémové dodání. Divadélko vypadá krásně, v celé kráse jej uvidíme až pod stromečkem.
JP
Jana Prajsnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2019
Byl to můj první nákup.Obchod jsem si našla na internetu, kde jsem hledala loutkové divadlo pro svou 3,5 letou vnučku.
Divadélko je moc pěkné a loutky nemají chybu. Dále mne zaujala možnost dokupování scén a loutek. Po dodání divadélka jsem ho nechala zkontrolovat synem zda je v něm vše a zda je v pořádku.U divadélka byly všechny díly i figurky, jenom čelní portál jedna strana byla povolena a tak jí syn upevnil na obou stranách šroubkem a je vše v pořádku. Už se těším na rozzářené oči naší Apolenky, která je tvořivé děvčátko a loutkové divadlo miluje a myslím si, že celé vánoční svátky budeme sledovat její představení.
Přeji i Vaší firmě hezké vánoční svátky a hodně spokojených dětí.
Prajsnerová Jana
HČ
Halina Černotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2019
Spokojenost, zasláno obratem, hračka bude až pod stromečkem, věřím, že splní svůj účel.
VF
Vera Fajkusova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2019
KL
Katerina Lusková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2019
Opravdu krasne loutkove divadlo. deti nadsene. moc se nam libi. a tim myslim i nas rodice. loutky kouzelne! objednani a dodani take bez problemu. vrele doporucuji.
JT
Jitka Toufarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.11.2019
Jen pochvala. Snadné objednání, výborná komunikace, rychlé dodání. Divadélko, včetně loutek krásně zpracované. Je to dárek pro vnučku (4 roky), která má ráda klasické pohádky. Věřím, že mé nadšení budeme sdílet při hraní pohádek spolu z celou rodinou. Děkuji.
MM
Mirka Maierová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2019
Krásně provedeno, moc hezky ilustrováno, loutky jednoduché, ale jasné co představují. Bude to dárek k vánocům, ale je jasné, že si s divadlem mohou hrát i malé dětičky,aníž by byly obavy,že něco zničí. Perfektní komunikace,velmi rychle dodáno. Za mě velká pochvala.Děkuji.
MD
Monika Drabova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2019
GL
Gabajová Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2019
Jeden den objednáno, druhý den dodáno, zboží vypadá báječně. Zatím jsme nevybalili, je to dárek na vánoce
ŠK
Štefan Kassa
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2019
S divadélkem jsme spokojeni ; je tam par kosmetických vad jako odlepujici se papír na předku , to jsme opravily , ale s trakturkem s vlečkou ne. Byl nám dodán trakturek s řidičem a vlečka bez dřeva a bez pomocníka . Třeba se někam ten pomocník se dřevem zatoulal.
HK
Hana Kotková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2019
S tímto obchodem jsme velice spokojeni. Objednané zboží dorazilo obratem na naši adresu. Divadélko je pěkně a kvalitně zpracované. Plánujeme ho jako vánoční dárek, v případě, že se bude dcerkám líbit, dokoupíme i další scény a loutky.
LK
Lenka Kosaková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.10.2019




